Uvažujete o koupi Portugalského vodního psa?

 pizap.com13868545950501

Uvažujete o koupi Portugalského vodního psa? Jak asi víte Arletka je teď asi v polovině březosti a štěňátka by se měla narodit na Vánoce, odběr v březnu. Předpokládáme velmi nadějná štěňata v jejiž žilách koluje krev šampionů , nádherných zdravých psů , vyrovnaných povah vhodných jak ke sportu , tak k výstavám , chovu nebo jen tak pro radost z inteligentního společníka.

Pro nové majitele jsem připravila 16 stránkový manuál , kde budou seznámeni se vším co je v chovu PVP může zajímat. Především péče o srst, výživa a krmení, doplňky stravy, zdraví. Noví páníčci se dozví  k jakým sportům a činnostem je Portík vhodný a další zajímavosti a doporučení.

Příručka pro majitele PVP :

 

Bez názvu

Samozřejmostí je pak chovatelský servis,  oblíbená hračka a krmivo se kterým bylo štěňátko krmeno . Je možno zasílat na e-mail průběžné informace o tom jak štěňátko prospívá včetně fotografií.

Pokud máte zájem o PVP z našeho chovu  pište na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  nebo volejte na mob.739257635.

Holky si vyzkoušely naši novou porodní bedničku a moc se jim líbila :).

DSC 0200

 

 

 

 

 

 

 Best breeder webdesign Best breeder webdesign

© 2013-2015 Rei Pescador. Tvorba luxusních stránek pro chovatele