Představujeme se...

Přeji všem návštěvníkům našich stránek krásný den a děkuji , že jste se zastavili. Mým cílem je na těchto stránkách přiblížit plemeno Portugalského vodního psa milovníkům psů, kteří o něm sice něco slyšeli, ale nikdy ho neviděli a vůbec netuší co je to za psa. Možná o něm kdysi četli v souvislosti s prezidentem Obamou, ale pak už se víc nedozvěděli. O jeho historii , standardu , povaze a péči píšu v jednotlivých kapitolách stránek. 

Chov psů, myslím tím skutečný chov a ne množení štěňat za každou cenu je velmi náročná a odpovědná práce a to na čas i peníze.  Nejde jen o štěňata, ale také o jejich mámu, chovnou fenku.  Aby i ona byla v maximální pohodě, šťastná a spokojená. Zatím jsem odchovala jeden vrh a to na přelomu roku 2013/2014. Další vrh plánujeme na jaro 2016.  Dodělali jsme zdravotní testy s výbornými výsledky( najdete je zde na těchto stránkách)  .  Zatím ještě vybírám psa.  V každém případě budu klást důraz na jeho zdraví, povahu a exteriér. 

Obě naše fenky jsou součástí naší domácnosti a spolu se věnujeme různým aktivitám. Carinka má základy poslušnosti, Arletka si zase vyzkoušela vodní práce. Nejezdíme jen na výstavy, ale i srazy , fotokurzy ... Prostě se snažíme využít každou chvíli kdy můžeme být spolu. Portíci jsou úžasní společníci a dokáží se upřímně radovat z každé zábavy , kterou jim připravíte.  Pokud vás toto plemeno zaujalo a chtěli by jste se o něm dozvědět víc projděte si tyto stránky nebo můžete napsat dotaz do knihy návštěv, ráda na vaše dotazy odpovím. 

                                 2526               654654                         

   

                               1601138 4722333031924 1788587388989683191 n

 

 

 

 

 

logoCertifikát CHS Rei Pescador

 Best breeder webdesign Best breeder webdesign

© 2013-2015 Rei Pescador. Tvorba luxusních stránek pro chovatele