2.ročník srazu Portugalských vodních psů

Tento víkend jsme se zúčastnili již druhého srazu chovatelů Portugalských vodních psů  v krásném prostředí Bílých Karpat na chatě Arnika. Bohužel jsme si nemohli krásnou přírodu náležitě vychutnat, protože počasí nám nepřálo. Pršelo a byla velká mlha , takže jsme 100% využívali přívětivého a přátelského prostředí chaty Arnika. Uvnitř chaty nám bylo umožněno majiteli  využívat celého zařízení . Paní majitelka, zkušená chovatelka psů nám připravila program se soutěžemi a také přednáškou o svých zkušenostech z chovu , přiblížila nám něco z nových veterinárních přípravků , očkování a něco málo o nemocech psů obecně. 

Možná právě proto, že jsme nemohli jít ven a trávili jsme čas v útulné restauraci chaty s krásnými krbovými kamny, jsme zase o něco víc sblížili a poznali .  

Jen mě mrzí , že se nedalo pro velkou mlhu a déšť fotit venku , moc jsem si přála všechny ty nádherné psy vyfotit při jejich neustálém dovádění a lítaní... Tak snad to vyjde příští rok..

Moc děkuji Simči Bergerové za uspořádání srazu, majitelům chaty za trpělivost se všemi těmi psisky , přátelům za to , že posílili mou důvěru v to, že i mezi chovateli stejného plemene si můžou lidé navzájem přát úspěch , fandit si , radit a podporovat.

Přátelé přeji vám všem mnoho úspěchů na výstavách, v chovu, nebo jen tak radost z vašich krásných Portíků a příští rok se snad zase všichni ve zdraví setkáme ..

DSC 0114   DSC 0051   DSC 01161   DSC 0094Best breeder webdesign Best breeder webdesign

© 2013-2015 Rei Pescador. Tvorba luxusních stránek pro chovatele